Keratynowe prostowanie i regeneracja.

Po wielu eksperymentach włosy stają się bardzo suche i zniszczone, potrzebują więcej uwagi i regeneracji. Czasami musisz po prostu je skrócić, a jeśli nie, wymagają zabiegów, które spowodują, że będą gładkie, odżywione i lśniące. Podpowiadamy, jakie są zabiegi, które zdziałają, że włosy będą idealnie wyglądać.

Keratyna to jeden z wrodzonych składników włosa. Odpowiada za jego elastyczność. W wyniku licznych zabiegów, szczególnie koloryzacji, pojawiają się jej niedobory. Z tego względu keratynowe prostowanie włosów będzie idealnym wybawieniem w przypadku poważnych uszkodzeń.

prostowanie włosów keratynąProstowanie włosów keratyną opiera się na uzupełnieniu ich naturalną keratyną, która zostaje wprowadzona w strukturę włosa. Wykorzystuje się do tego bardzo gorącą prostownicę, dlatego, że keratyna przenika do włosa w wyniku wykorzystania bardzo wysokiej temperatury. Niedobory zostają tą metodą błyskawicznie uzupełnione, a włosy są na długo wyprostowane, bardziej miękkie i widocznie zdrowsze. Prostowanie keratyną należy przeprowadzać tylko w uznanym salonie, ponieważ konieczne są do tego specjalistyczne prostownice, które mogą się rozgrzać do bardzo wysokiej temperatury. Sprawdzoną firma wykonującą tego typu usługi jest – (http://www.nicola-hair.pl/prostowanie-wlosow-keratyna/). Działanie keratynowego prostowania włosów utrzymuje się od kwartału do 6 miesięcy. Prostowanie włosów keratyną to najlepszy patent na zregenerowanie zniszczonych, porowatych włosów. Zazwyczaj pojedynczy zabieg wystarcza na dłuższy czas i nie ma powodu powtarzania go z zamiarem odbudowania włosów.

Jednak często uszkodzenia są tak duże, że wyłącznym sposobem może być podcięcie włosów. Jeśli jednak nie chcesz pożegnać się z długimi warkoczami, postaw na przedłużanie włosów. Usługa polega na doczepieniu włosów niezniszczonych, których odcień jest dokładnie wybrany do twoich włosów. Doczepianie włosów przeprowadza się na różne sposoby.Procedury wyróżniają się długością efektu, zazwyczaj nowe włosy świetnie wyglądają przez 3-4 miesiące.

Mnóstwo osób obawia się, że nowe włosy będą wyglądały nieestetycznie i nienaturalnie. Nie ma się czego obawiać. Wykorzystywane w czasie przedłużania włosy są pochodzenia naturalnego, zatem łatwo się układają. Starannie wykonany zabieg sprawi, że fryzura codziennie będzie się prezentowała idealnie. Prawdziwe włosy nie wymagają czasochłonnej pielęgnacji, ponieważ są najlepszej jakości i nie są ani skołtunione, ani puszące się. Przedłużanie włosów to najlepsze wyjście, gdy twoje prawdziwe włosy wymagają regeneracji przez skrócenie.